Doradztwo podatkowe

Biuro rachunkowe Taxreo zapewnia Klientom kompleksowe usługi doradztwa podatkowego . Nasi doradcy, korzystając ze swoich wieloletnich doświadczeń, dokładają wszelkich starań, aby zrozumieć i dostosować działania do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Indywidualne podejście do każdej sytuacji zapewnia dokładną i skuteczną obsługę.doradztwo podatkowe kraków

Jednocześnie gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz optymalizacje finansowo-podatkową. W naszej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, a także posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Oferujemy także reprezentowanie Klientów w różnego rodzaju postępowaniach przed organami podatkowymi w trakcie kontroli podatkowej oraz w trakcie postępowania podatkowego, jak również w postępowaniach przed sądami administracyjnymi.

Co ważne, nie pracujemy jedynie dla Klientów regionalnych. Obsługujemy Klientów zarówno polskich, jak i zagranicznych. W celu zapewnienia jak najlepszej komunikacji, dla Klientów zagranicznych nasze usługi świadczymy zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim.

Naszą wiedzę uzupełniamy każdego dnia, wspierając się stałą kooperacją z zewnętrznymi partnerami. Wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie, aby unowocześnić przeprowadzane przez nas procesy.

Poniżej przedstawiamy zakres naszych działań. Zapewniamy doradztwo na każdym etapie prowadzenia działalności, także w trakcie planowania działań i formy prowadzonej działalności oraz po jej zakończeniu.

Doradztwo podatkowe Kraków , Polska, zagranica:

● analiza planowanych lub prowadzonych działań gospodarczych i ich ocena pod kątem podatkowym, w tym w zakresie wyboru formy prowadzenia działalności,
● analiza zaistniałej sytuacji, ocena ryzyk z tym związanych oraz wdrożenie działań naprawczych,
● ocena umów zawieranych przez Klienta w aspekcie skutków podatkowych,
● udzielanie konsultacji ustnych, w tym telefonicznych oraz per mail,
● reprezentacja przed organami podatkowymi, w tym w postępowaniach kontrolnych,
● sporządzanie pism procesowych,
● obsługa postępowań podatkowych na wszystkich etapach sporu z organami podatkowymi,
doradztwo podatkowe kraków● przygotowanie do kontroli podatkowej, bieżąca obsługa postępowań kontrolnych,
doradztwo podatkowe w zakresie optymalizacji, wsparcie w zakresie wdrażania rekomendowanych rozwiązań,
● sporządzanie dokumentacji z zakresu cen transferowych,
● przeglądy podatkowe, w tym Tax due diligence,
● sporządzanie wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji prawa podatkowego,
● sporządzanie wniosków o zwrot podatku VAT zapłaconego za granicą,
● wsparcie w zakresie postępowań o zwrot podatku VAT zapłaconego w Polsce dla podmiotów zagranicznych,
● wsparcie podatkowe przy zakończeniu prowadzenia działalności gospodarczej.

Co więcej, jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie pytania oraz sugestie w trakcie prowadzonych działań. Chętnie służymy wyjaśnieniem, gdyż dobra komunikacja oraz zrozumienie Klienta są jednymi z naszych podstawowych celów.
Działamy terminowo i profesjonalnie. Zachęcamy do podjęcia kontaktu, z przyjemnością przybliżymy warunki naszego działania telefonicznie bądź mailowo.

PolandSpainEnglishGerman