Zespół

Nasz sukces to ludzie, a zespół kancelarii Taxreo to przede wszystkim wysokie kwalifikacje pracowników, podparte ich wieloletnim doświadczeniem. Zespół naszej kancelarii liczy obecnie 8 osób – doradców podatkowych oraz księgowych, ponadto kooperujemy z polskimi i zagranicznymi prawnikami oraz biegłymi rewidentami.

Założyciele kancelarii i zespół kierowniczy naszych doradców:

BARTOSZ DEREJSKI

Doradca podatkowy nr 11508

Certyfikat księgowy nr 21677/2008

 

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (specjalność: Rewizja finansowa) oraz Studiów Podyplomowych z zakresu rachunkowości i finansów (Krakowska Szkoła Biznesu), a także Studiów Podyplomowych z zakresu doradztwa podatkowego (Katedra Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie). Ukończył roczny kurs dla głównych księgowych organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Wieloletni kierownik zespołu, zajmującego się obsługą finansowo – księgową oraz podatkową spółek krajowych i zagranicznych w międzynarodowej firmie outsourcingu księgowego i doradztwa podatkowego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rachunkowości i podatków, w zakresie wdrażania systemów finansowo-księgowych oraz audytów księgowych. Specjalizuje się w obsłudze Klientów – spółek należących do międzynarodowych koncernów.

Biegle posługuje się językiem niemieckim (certyfikaty językowe: ZMP, ZDfB).

DAWID MAREK

Doradca podatkowy nr 10924

 

 

Prawnik, doradca podatkowy, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (magister prawa). Absolwent studiów doktoranckich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (Instytut Prawa Własności Intelektualnej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej). Wieloletni pracownik i kierownik zespołu, zajmującego się bieżącą obsługą podatkową podmiotów krajowych oraz zagranicznych w międzynarodowej kancelarii prawnej. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem od towarów i usług oraz podatkiem dochodowym od osób prawnych, jak również w zakresie postępowań podatkowych. Wykładowca problematyki podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych, w tym z zakresu cen transferowych. Autor publikacji z zakresu prawa podatkowego oraz prawa własności intelektualnej.

Posługuje się językiem niemieckim.

PolandEnglishGerman