Kancelaria

Kancelaria ma swoją siedzibę w Krakowie, jednakże zajmujemy się obsługą firm z całej Polski. Naszymi Klientami są także firmy zagraniczne.

Współpracujemy z kancelariami prawnymi i notarialnymi, biegłymi rewidentami oraz tłumaczami przysięgłymi. Kooperacja z podmiotami zewnętrznymi pozwala nam na zapewnienie naszym Klientom kompleksowych usług nie tylko podatkowo-rachunkowych, ale także prawnych, poprzez zapewnienie obsługi dostosowanej do potrzeb danego Klienta.

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze spółek należących do międzynarodowych koncernów.  Dodatkowo współpraca z zagranicznymi kancelariami, pozawala nam zapewnić fachowe wsparcie dla naszych Klientów na największym, a zarazem najbardziej wymagającym w Europie rynku, jakim są Niemcy. Doradztwo na rzecz Klientów jest świadczone w językach: niemieckim, angielskim oraz hiszpańskim.

Kompleksowość naszych usług przejawia się w połączeniu problematyki podatkowej, rachunkowej oraz prawnej. Powoduje to, iż powierzone nam księgi rachunkowe prowadzone są pod bezpośrednim nadzorem doradców podatkowych. Księgi rachunkowe naszych Klientów prowadzone się w oparciu o systemy księgowe: Comarch Optima, SAP ERP, SAP Business One.

Ponadto zajmujemy się także wdrażaniem i dostosowywaniem do polskich przepisów systemów księgowo – finansowych. Dzięki znajomości wielu z nich, takich jak: SAP ERP, SAP Business One, Comarch Optima, Microsoft Dynamics Axapta, Symfonia, korzystając z naszego wsparcia w tym zakresie możecie Państwo być pewni, że implementacja systemu w Państwa firmie przebiegnie sprawnie i pomyślnie.

Jako spółka doradztwa podatkowego, wpisana do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego pod numerem 521, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do kwoty 1.000.000 zł.

Wybierając naszą kancelarię możecie Państwo liczyć na rzetelne prowadzenie powierzonych nam spraw, a także Państwa dokumentacji rachunkowej.

PolandSpainEnglishGerman